Според нејзините фанови популарната пејачка  станала вистински фитнес фанатик, а тоа што таа може да го стори во теретана е навистина за почит.

Русокосата Бритни сега ги израдува своите фанови со серија од видеа од тератана  во кои покажува како се одвива нејзиниот тренинг. 

 

Great workout this morning! Woke up in Japan feeling free and grateful. Better work bitches!

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

Датум на објава: недела, 30 јули 2017 во 13:09
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар