Девојката ја порачала тортата за своето момче кое го прославувало својот 22-от роденден.

Someone really crossed the line with this cocaine birthday cake

Стејси ја фотографирала тортата и ја објавила на социјалните мрежи. Таа добила многу коментари во врска со тортата некои биле негативни но имало и такви кои ја пофалиле за нејзината идеја.

Датум на објава: сабота, 29 јули 2017 во 20:22
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 20:23

коментари

остави коментар