Популарната Џеј Кеј на Инстаграм објави фотки и видео  кои експресно собраа илијандици лајкови на Инстаграм.

Русокосата пејачка  на фотките е облечена во супер краток  тесен фустан кој ги истакнува нејзините раскошни облини, селфито и видеото се направени во лифт. 

Карлеуша со овие фотки сака да им докаже на фановите дека и без фотошоп  изгледа совршено. 

👩🏼

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Датум на објава: сабота, 29 јули 2017 во 16:59
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар