Медиумите веднаш започнаа да шпекулираат дали Ријана е бремена или пак е само здебелена. Сексапилната 29 годишна пејачка во црвениот фустан го сокри стомакот но ги истакна големите гради!

Датум на објава: четврток, 27 јули 2017 во 10:07
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар