Популарната Џеј Ло го прослави 48 роденден и покажа дека за неа годините се само една обична бројка.

Жешката латиноамериканка заедно со своето момче Алекс Родригез на своите пријатели им приреди незаборавна забава.

Роденденската забава беше одржана во Мајами, на истата бил забранет влез за новинарите и фоторепортерите. Меѓутоа атрактивната Џенфер одлучи да објави неколку фотки од забавата на својот профил на Инстаграм и уште еднаш да го покаже своето совршено тело. 

Датум на објава: вторник, 25 јули 2017 во 16:14
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар