34- годишната Ники на Инстаграм постави видео на кое во супер краток секси шорц и чизми го промовира својот нов сингл. Во видеото секако се истакнати бујните облини на атрактивната пејачка.

Во описот на видеото  Ники на фановите покрај со краткиот шорц и длабокото деколте кое ги открива нејзините бујни гради , напиша дека нејзината коса е во две бои и дека има нови очила за сонце. 

 

#SwishSwish 😎half pink half blonde all Summer 17👅

A post shared by Nicki Minaj (@nickiminaj) on

Датум на објава: понеделник, 24 јули 2017 во 12:32
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 12:36

коментари

остави коментар