Четириесет и едногодишната ѕвезда изгледаше скоро непрепознатливо на премиерата на филмот „Valerian and The City of a Thousand Planets” во Лос Анѓелес.

Беше облечена во црни панталони, а како многумина претпоставуваат, на главата имала перика. Сепак, актерката тврди дека нема проблем со килограмите и дека и смета тоа што медиумите се занимаат со нејзиниот изглед.

getty„Луѓето изјавуваат дека не јадам. Јас јадам цело време. Кажуваат дека сум “ужасно слаба“, а сите знаат дека сакам да јадам повеќе од било кога. Едноставно, таква ми е генетиката“ – изјави Рид и призна дека единствено направила липосукција бидејќи сакала стомачни мускули.

Датум на објава: среда, 19 јули 2017 во 22:21
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар