Ѕвездата на европскиот шампион Реал Мадрид, призна дека неговата девојка Георгина Родригез е бремена и дека по четврти пат ќе стане татко. Неодамна Роналдо  од сурогат мајка доби близнаци.

Кристијано за шпанскиот „Ел Мундо“ изјавил дека е многу среќен поради тоа што повторно ќе стане татко. Исто така капитенот на Португалија истакнал дека неговите близнаци Матео и Ева родени од сурогат мајка се совршени , но и дека има уште многу  работи да научи за да може да менува пелени. 

Датум на објава: среда, 19 јули 2017 во 10:39
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар