На премиерата одржана во Берлин , сите очи на  црвениот тепих  беа вперени во главната актерка во филмот  холивудската убавица 41 годишната Шарлиз Терон.

Датум на објава: вторник, 18 јули 2017 во 12:09
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар