Таа поради постојаниот стрес и соочувањето со поранешниот и неговата девојка се одлучила да побара стручна помош.

Foto:x17agency

Имено, Џенифер е фотографирана во лежерна облека, опуштена и навидум ведра и насмеана заминува во една приватна ординација во Лос Анѓелес.

Foto:x17agency

Убавата актерка и поранешната жена на проблематичниот Бен Афлек, всушност посетила алтернативен невротерапевт, кој се занимава со проблеми како анксиозноста, инсомнијата и депресијата.

Како што пишуваат странските медиуми, таа е решена да ги победи сите непријатности со кои во моментот се соочува како поранешна сопруга и работи на тоа да прифати дека нејзината некогашна љубов “продолжила понатаму“.

Датум на објава: понеделник, 17 јули 2017 во 11:29
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар