На најновите фотки Валерија е без ниту едно парче облека на себе, а фотографиите се црно бели.

Убавата Валерија покрај тоа што е фан на Бока работи и како ТВ водителка, а воедно се занимава и со глума и моделинг.

Инаку сексапилната Дегенаро е една од најпопуларните жени во земјата на „гаучосите“ и е синоним за еротика 

Датум на објава: сабота, 15 јули 2017 во 16:55
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар