„Запалената“ двојка е фатена како има див секс во јавност во необична поза.

Имено, девојката лежи на земјата покрај клупата со подигнати нозе , додека над неа стои нејзиното момче , кој стоечки ја „работи работата“.

Сексот на клупа го снимил еден буден сосед кој видеото веднаш го објавил на социјалната мрежа Фејсбук . Видеото за само неколку часа го виделе скоро еден милион луѓе. 

Датум на објава: четврток, 13 јули 2017 во 19:59
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 15:42

коментари

остави коментар