Додека 35 – годишната Бритни го разгледувала „Ѕидот на плачот“ била „нападната“ од стотици фанови: За среќа нејзиното обезбедување успеало да ја извлече од насобраната маса.

Поради овој инцидент популарната пејачка дури ја одбила  вечерата на која била поканета лично од израелскиот премиер Бенњамин Нетанијаху. 

За време на светската турнеја Бритни веќе  беше во Азија, поради што имала проблеми да ги запамети сите места кои ги посетила. Русокосата Бритни пееле во Тајпеј на Тајван , кога сакала да ги поздрави фановите, не знаела како се вика градот во кој пее , не знаеле дури ниту членовите на бендот и танчарите. 

Датум на објава: четврток, 13 јули 2017 во 19:13
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар