Реалити ѕвездата Кендал Џенер и супермоделот Бела Адид покажаа завидни фигури за време на одмор во Грција.

Бринетите одлучиле да пловат со јахта и се упатиле на свеж воздух на островот Миконос, пишува OK Magazine.

Image result for kendall jenner Bella hadid Mykonos

Кендал Џенер и Бела Адид решиле да ги остават сестрите и да си одмораат без нив, природно водруштво на повеќе пријатели.Фотографите успеаја да ги фотографираат додека тие одмараат на јахта во морето, а потоа се упатија кон едно од местата во месноста.

Датум на објава: четврток, 13 јули 2017 во 12:21
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар