Првата реакција беше дека станува збор за кокаин , за потоа да дојде демант од Кардашијан дека на пултот имало шеќер .

Откако дел од медиумите не поверуваа во ваквото објаснување , таа им покажа дека всушност така бил шарен мермерниот пулт и оти на него немало ништо .

На социјалните мрежи и натаму трае дебатата дали Ким се дрогира , иако таа неколкупати ги демантираше  овие наводи .


Датум на објава: среда, 12 јули 2017 во 11:49
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар