Како што јавуваат хрватските медиуми , преубавата Скривер престојува во Дубровник со своето семејство .

Една од ангелите на Викторија , Скривер на социјалните мрежи објави серија фотографии од градот и околните плажи. 

Датум на објава: вторник, 11 јули 2017 во 20:42
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар