Покрај базен или на плажа во минијатурно бикини може да се видат пејачките  ѕвезди како Јелена Карлеуша, Сека Алексиќ, Дара Бубамара . Александра Пријовиќ, Каја...

На една од фотките може да се види и како популарната Џеј кеј Карлеуша  прави склекови на една рака.

Овие атрактивни пејачки ги соблекоа здолништата, блузите, маиците и покажаа како изгледаат во костими за капење.

Датум на објава: вторник, 11 јули 2017 во 15:58
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар