Од култната улога во филмот „Ниски страсти“ минаа 25 години, а Шерон Стоун и на 59 годишна возраст и понатам7у воодушевува со својот секси изглед.
Популарната актерка  жешките летни денови ги минува крај и во базен  во минијатурно бикини.

 

Summer attitude. (📷: @pricearana)

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone) on


Атрактивната актерка на социјалните мрежи објави фотка во бикини со што уште еднаш своите фанови ги остави без зборови и докажа дека се уште има тело на кое може да и завидуваат и двојно помладите девојки.

Датум на објава: понеделник, 10 јули 2017 во 22:31
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 12:22

коментари

остави коментар