Видеото го објави Ирачкиот политичар Валид Ел Азави , кои објасни и дека тепачката се случила на 20 – ти март . Саудиските нафтени тајкуни почнале да ги навредуваат Катарските милијардери , кои на навредите возвратиле со тупаници .

Датум на објава: сабота, 17 јуни 2017 во 12:22
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 13:16

коментари

остави коментар