Прекинот на сообраќајот е поради најавенеото асфалтирање на тој дел од патот, соопшти Диспечерскиот центар на Јавното претпријатие „Македонија пат“. /МИА

Датум на објава: понеделник, 12 јуни 2017 во 09:25
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар