49 годишната жена од Индија се пожалила на својот доктор дека имала главоболка.

Но по деталниот преглед на пациентката докторот открил дека нешто има во уштниот канал за подоцна од каналот да излезе жив пајак.

За среќа докторите успеале да го отстранат пајакот без да го загрозат здравјето на пациентката.

Датум на објава: сабота, 10 јуни 2017 во 21:54
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 11:48

коментари

остави коментар