Популарната црнка позната по своите раскошни облини , покажа дека својата става ја довела до совршенство, и дека сега изгледа како вистинска секс бомба.Оваа фотографија за само десет часа на Инстаграм собра неверојатни 1,7 милиони лајкови.

Датум на објава: петок, 19 мај 2017 во 12:04
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 14:54

коментари

остави коментар