Полицијата го блокираше Менхатен, а возачот на автомобилот е уапсен.Се уште не е познато дали се работи за тероризам.За инцидентот е информиран и претседателот Доналд Трамп. 


Датум на објава: четврток, 18 мај 2017 во 19:04
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар