52-годишната италијанска убавица блесна во креација од Диор.

Како дел од својот настап, таа страсно го бакна 38-годишниот водител Алекс Лиц пред премиерното прикажување на филмот „Ismael’s Ghosts“.

Датум на објава: четврток, 18 мај 2017 во 18:44
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар