Фоторепортерите на радост на милионите  следбеници на социјалните мрежи и интернетот се погрижија Емили да биде фотографирана од сите можни агли.

Атрактивната Емили на црвениот тепих  уште еднаш покажа зошто е секогаш присутна на листите на најубавите жени на светот. 

Датум на објава: четврток, 18 мај 2017 во 13:31
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 14:51

коментари

остави коментар