Висар Ал Мана и пратил на елс сопругата, мајка на неговиот 4 месечен син, огромен букет со рози и орхидеи, за нејзиниот 51 роденден, кој Џенет го прослави вчера.

That's it? Janet Jackson’s estranged husband Wissam Al Mana reportedly sent her 100 flowers for her 51st birthday on Tuesday; (pictured 2016)


- Џеент и нејзиниот сопруг се разделени но имаат голема љубов и почит еден кон друг. Не изгледа дека ќе се смират во блиска иднина, но никогаш не вели никогаш - вели извор за таблоидите.

Истиот извор вели дека на Џенет и се допаднал букетот, но најдобриот подарок кој таа го добила од сопругот е нејзиниот син.

Џенифер и Висам беа во брак околу 5 години.

Таа од септември се враќа на светската турнеја, која ја прекина поради бременоста.

Датум на објава: среда, 17 мај 2017 во 15:54
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 15:55

коментари

остави коментар