Но, има и такви жени кои со една обична пунџа на главата може да изледаат совршено.

Светската музичка ѕвезда Џенифер Лопез покажа дека и без некоја посебна фризура, со една обична пунџа на главата изгледа навистина прекрасно .

Секако голем удел во тоа има и нејзината гардероба која го изразува нејзиниот сексапил и ја истакнува нејзината совршена става.  

Датум на објава: вторник, 16 мај 2017 во 09:56
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 19:20

коментари

остави коментар