Поранешната светска убавица се криеше од сонцето, покриена со кафтан, но се сврте кон камерите за на своите фанови да им ја подари нејзината впечатлива, славна насмевка!

Keeping company: The Quantico actress was flanked by a group of female friends, similarly covered up in their beach ensembles

Убавицата од Индија отиде во Мајами за светската премиера на новиот филм „Baywatch“ базиран на познатата серија од деведесеттите.

Digging a hole: Priyanka was spotted sitting on the sand, chatting with friends, as one of them buried the seemingly oblivious star's left foot in the sand


Таа во филмот ја игра „лошата“ Викторија Лидс, девојка која ја користи плажата да шверцува дрога.

Related image

Датум на објава: понеделник, 15 мај 2017 во 14:53
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар