Куќата се продава во градот Онтарио во Канада.

Сопствениците поставиле неколку фотографии од надворешноста на куќата но и неколку фотографии од собите.

A home filled with clowns is up for sale and it is beyond terrifying

A home filled with clowns is up for sale and it is beyond terrifying

На фотографиите може да се забележи дека во сите соби има премнопгу кловнови.

Во описот на куќата стоело дека куќата била во сопственост на истите сопственици повеќе од 30 години.

A home filled with clowns is up for sale and it is beyond terrifying

Куќата се наоѓала во мирно соседство со голем двор и со гаража.

Дали вие би купиле ваква куќа?

Датум на објава: недела, 14 мај 2017 во 21:36
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар