Скоро 400.000 обожаватели ја следат на Инстаграм.

 

Black Dream Lace Top. #beautynthebox @alexisfallon_

A post shared by Beauty N The Box | Lingerie (@beautynthebox) on


На своите афинитети добро заработува бидејќи се занимава со моделинг кој бара што подобра фигура и помалку парчиња облека на себе.

 

@clifellis @beautybyjeannineself ❤️

A post shared by A L E X I S F A L L O N (@alexisfallon_) on

Датум на објава: недела, 14 мај 2017 во 17:46
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 15:35

коментари

остави коментар