Ѕвездата на филмовите „Twilight Saga” прошетала со пријателката по улиците на Љу Орлеанс, а тоа што на сите им ги привлекло погледите биле модриците на нејзините нозе.Освен модриците, нозете и биле и валкани, а зошто се одлучила така да се појави во јавноста, останува да видиме.

Датум на објава: сабота, 13 мај 2017 во 12:37
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар