Триесет и пет годишната Адриана Лима дојде со автомобил на едно снимање во Њујорк, а нејзиното излегување од возилото папараците го овековечија.Всушност, таа беше облечена во црвен фустан кој ги открива нејзините убави нозе.


 

Lady in red ❤️ #AdrianaLima

A post shared by @givenchype on

Датум на објава: петок, 12 мај 2017 во 22:16
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар