И Клои и Ким присуствуваа на овие сцени кои ќе ги водат гледачите на нивното реално шоу.

- Се грижев за тебе по раѓањето на Пенелопи, мислев готово е со тебе, а сега си гола во базен со тоа бомба - тело, ги плашиш своите сестри - вели Клои.

Squad: Khloe was also a spectator as Kim playfully twerked next to her

Кортни се раздели од таткото на нејзините 3 деца, Скот Дисик, со кој никогаш не стапи во брак.


'Birthday suit': Last month Kourtney shared a nude photo of herself from the racy shoot in honor of her 38th birthday


Таа сега е во врска со 23 годишниот манекен Јонес Бенџима.


Image result for younes bendjima and kourtney


/извор: Дејли меил

Датум на објава: петок, 12 мај 2017 во 10:29
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар