Фотографии  од атрактивната Џеј Ло  без шминка на радост на нејзините фанови се појавија  на социјалните мрежи.

j-lo-47

Фановите се воодушевени од изгледот и ставата на 47 годишната Лопез .

j-lo-24

„Жешката“ Латиноамериканка и без грам шминка на себе  покажа зошто досега неколку пати била прогласувана за најубава жена на светот. 

Датум на објава: четврток, 11 мај 2017 во 20:10
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 10:20

коментари

остави коментар