Актерката му заблагодари на фотографот Ричард Џанорија кој го фатил моментот на припремањето за сликањето за магазинот „Мадам Фигаро“.

Се чини дека и на самата Моника и се допаѓа како и стои русата коса, а дали станува збор за перика или траен избор останува да видиме.


Датум на објава: четврток, 11 мај 2017 во 11:08
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 10:30

коментари

остави коментар