25 годишната Марија е Швеѓанка, пилот и вљубеник во фотографијата и јогата.

Атрактивната пилотка на Инстаграм ја следат околу 250 000 луѓе кои се воодушевени од нејзините фотки од егзотичните краеви.

Датум на објава: среда, 10 мај 2017 во 19:40
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар