Како што јавува Huanqui.com, светлото куче цел час го чувало телото на кафеавата хаска и се обидувало да ја разбуди. Тоа постојано квичи и покажува огромна тага.

Потоа доаѓа жена, која се испоставило дека е сопственичката на несреќното, прегазено куче, а светлото куче ја следи во чекор.

Лојалниот пријател не го напушта својот мртов другар. Оваа снимка го растажи светот!Датум на објава: среда, 19 април 2017 во 20:13
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 16:23

коментари

остави коментар