Но, во случај некој да се двоуми, Емили Ратајковски потсети на својата неверојатната убавина која ја поседува на музичкиот фестивал во Коачела во пустината на Колорадо пред неколку дена и ги натера мажите да си ги вртат главите во нејзина насока.

25-годишниот модел спокојно се справи со сеопштото внимание и избра прилично сексапилна облека за случајот.

Примамливата појава на Емили Ратајковски на музичкиот фестивал доаѓа само неколку дена откако објави на социјалните мрежи видео во кое танцува и се разголува провокативно.

Датум на објава: вторник, 18 април 2017 во 21:20
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 16:19

коментари

остави коментар