-  Во моментов тие се неразделни. Принцот Ендрју е сосема обземен со неа - вели изворот на магазинот „New Idea“.

Магазинот пишува дека кралицата Елизабета со раширени раце би ја примила Кајли во кралското семејство.

'Andrew and Kylie have long been close friends': The pair are said to have known each other for years and Kylie has a long time association with the British royal family 


- Сите се надеваат дека романсата ќе има иднина - вели изворот.

Сега очите на јавноста ќе бидат свртени кон листата на гости за венчавката на Пипа Мидлтон која наближува - дали Кајли ќе се појави на таа листа како партнерка на принцот Ендрју.

A shoulder to cry on? Andrew is said to have contacted Kylie and offered his condolences after her relationship ended with Joshua earlier this year


Принцот Ендрју, војводата од Јорк (57) од 1986 до 1996 беше во брак со Сара Фергусон и со неа има две ќерки - принцезата Беатриса и принцезата Еугенија.

Датум на објава: вторник, 18 април 2017 во 12:58
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 16:50

коментари

остави коментар