Иако разделбата од сопругот Бред Пит тешко ја преживеа таа реши да остави се зад себе и да најде нов дом.

Откако неколку месеци го бараше својот нов дом, најверојатно популарната актерка го пронајде вистинското место.

Според медиумите холивудската ѕвезда за себе и своите шест деца  купила вила од 25 милиони долари , која има дури десет бањи. Воедно луксузната вила има и шест спални соби и базен. Први соседи на Енџи и децата ќе бидат актерите Натали Портман и Кејси Афлек.  

Датум на објава: недела, 16 април 2017 во 16:41
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар