Убавата сопруга на германскиот фудбалски ас Бастијан Шванјштајгер неодамна снимила едиторијал за потребите на магазинот „Харперс Базар“.

ana-ivanovic-2

Екс тенисерката која според многумина беше една од најубавите претставнички на белиот спорт дел од фотографиите ги објави на социјалните мрежи што веднаш со воодушевување било прифатено од нејзините фанови. 

ana-ivanovic-1

Датум на објава: сабота, 15 април 2017 во 17:00
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар