Оваа шпекулација прво беше објавена во едно германско списание и предизвика голем интерес ширум светот, но не и кај Роналдо.

Иако ПР тимот на ѕвездата на Реал се уште не се огласи за овие обвинувања, врз основа на фотографии од Роналдо објавени на својот Инстаграм е лесно да се заклучи дека оваа приказна не допира до него.

Во време кога целиот свет се очекува неговиот одговор, Роналдо објави фотографија на која тој е насмеана и на која, како што напиша во описот, се чувствува секси.

Овој "скандал" Роналдо го искористи за реклама на својот парфем на што ги препишува заслугите за тоа што многу добро се чувствува. 

Датум на објава: сабота, 15 април 2017 во 10:46
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар