Препознатлива по својот задник ,провокативната црнка беше во центартот на вниманието на фоторепортерите на премиерата на филмот „ The Promise" во Лос Анџелес.

Најпознатата американска старлета Ким кардашијан  од сите агли позираше пред  многу бројните фоторепортери.

На премиерата во Лос Анџелес се појавија уште многу познати лица од светскиот шоу бизнис, како актерите Силвестер  Сталоне, и Орландо Блум,  пејачката Шер, .....

Датум на објава: петок, 14 април 2017 во 16:44
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 10:47

коментари

остави коментар