Популарниот актер на своите профили на социјалните мрежи веднаш објави  фотографии на кои го овековечил овој процес. Вил Смит дури проба и како му стојат исечените „дредови“.

Иако во прв миг сите помисливме дека Вил Смит е строг татко садиста, стигна објаснување од популарниот актер. Вил објасни дека на овој начин тој само го подготвил својот син за новата улога во филмот „ Life in a year",во која Џејден ќе игра заедно со убавата манекенка Кара Делевињ. 

Датум на објава: петок, 14 април 2017 во 12:37
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 12:38

коментари

остави коментар