Смешното видео било снимено со камера која била поставена во едно паркирано возило па подоцна видеото било објавено на социјалната мрежа Твитер.

На видеото се гледа како двајцата полицајци се обидуваат да фатат една свиња.

Во еден момен т еден човек кој излегол да џогира застана пред свињата мислејќи дека свињата ќе се уплаши и ќе застане но човекот се предомисли во вистинскиот момент пред да настрада.

Погледнете го видеото:

Датум на објава: четврток, 13 април 2017 во 21:19
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар