- Би сакала да имам семејство. Зборувавме за тоа. Тристан веќе е татко и знам дека ќе биде извонреден родител. Дефинитивно сакам да станам мајка, но не сакам да вршам притисок. не дека ми минува биолошкиот часовник. Чувствувам во душата дека тоа ќе се случи - вели 32 годишната Клои.

Таа признава дека нема планови за венчавка, но вели дека никогаш не била во ваква љубовна врска и сосема е искрена - ако Тристан го постави прашањето, Клои ќе каже ДА.

'I would love to have a family': The star revealed she wants to start a family with her boyfriend Tristan Thompson, who she thinks would make the best father to her children

Датум на објава: среда, 12 април 2017 во 13:51
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар