Видеото од неуспешниот обид го постави на социјалните мрежи!
Убавата Криси најде хумор во целата ситуација, која за нејзините фанови беше исклучително забавна.

Pesky things: In a Snapchat video the 31-year-old hilariously attempts to zip up a jumpsuit only to fail miserably as her massive chest gets in the way

Повеќе девојки биле во слична ситуација - но најчесто во обид да облечат тесни фармерки...


Датум на објава: среда, 12 април 2017 во 13:42
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 12:20

коментари

остави коментар