Тој го покажувал своите возачки вештини 15 минути пред запрепастените чувари, по што заминал.

Поодцна се испоставило дека возачот бил поранешен градоначалник на Архангелск, Александар Донској, кој потврдил дека го возел ферарито, но негирал дека се работи за хулиганство.

Својот „настап“ во трговскиот центар го нарекол „своевиден перформанс“!

Датум на објава: вторник, 11 април 2017 во 22:47
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 23:05

коментари

остави коментар