Таблоидите пишуваат дека е можно Шер во ресторанот да присуствувала на роденден, бидејќи носела подарок од Гучи.

Well suited:For her night out, the songstress wore a pair of high waisted black wide-leg flared pants with a matching black jacket that had embroidery and studs on the shoulders

Шер во последно време не се појавува во јавноста, особено откако минатиот месец се откажа од снимањето на новиот филм  поради „сериозни семејни причини“.

Таблоидите пишуваа дека сакала да и се посвети на нејзината 90 годишна мајка Џорџа Холт, чие здравје се влошило.

Датум на објава: вторник, 11 април 2017 во 16:34
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар