Популарната манекенка се породила дури пред две  недели , но познатиот пар сеуште не открива дали нивото прво дете е машко или женско , ниту пак кое е името за новиот член на семејството.
Porodila se Irina Šajk, ne želi da otkrije pol djeteta


Ирена и Бредли според планот годинава во август се очекува да стапат во брак, поради тоа што убавата манекенка сака да има доволно време да ја врати својата става по породувањето.

Инаку актерот и манекенката се во врска веќе две години, Ирина иако бремена беше една од главните манекенки на ревијата на „Викторија сикрет“, по што се повлече од медиумите. 

Датум на објава: вторник, 11 април 2017 во 13:26
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар